قالیشویی همیشه تمیز در خانه اصفهان

قالیشویی همیشه تمیز  ، با ارائه خدمات قالیشویی ، اعلاشویی ، ترمیم و رفوگری فرش ، شستشوی موکت و فرش فانتزی و شستشوی خوشخواب در خدمت تمامی مشتریان محدوده خانه اصفهان می باشد. بهترین قالیشویی در خانه اصفهان کجاست؟
اگر بدنبال یک قالیشویی خوب در خانه اصفهان می گردید،شرکت قالیشویی همیشه تمیز،حتما انتخاب مناسبی برای شستشوی فرش و خدمات جانبی فرش می باشد.

03133331222
قالیشویی همیشه تمیز

قالیشویی در خانه اصفهان

از هر کجای خانه اصفهان که هستید،نزدیکترین و بهترین قالیشویی  به شما ، کارخانه قالیشویی همیشه تمیز می باشد.
قالیشویی همیشه تمیز عضو رسمی اتحادیه قالیشویی اصفهان است و با ارائه فاکتور رسمی و ضمانت شستشو بعد از تحویل فرش،خیال مشتری را از بابت شستشوی فرش راحت می کند.
فرش در کارخانه قالیشویی همیشه تمیز،بعد از کارشناسی ،به صورت ویژه و اعلاشویی شستشو می شود،در نظر داشته باشین که فرآیند شستشو در قالیشویی خانه اصفهان با استفاده از بهترین مواد شوینده و توسط استادشور خبره انجام می شود،و بعد از خشک شدن و تایید نهایی کیفیت و سالم بودن فرش،به صورت لول شده و داخل کاور پلاستیکی درب منزل مشتری تحویل داده می شود.
قالیشویی خانه اصفهان،شفافیت در قیمت و نحوه شستشوی هر فرش را جز اولویت های مجموعه خود می داند،کارخانه قالیشویی همیشه تمیز در فضایی بیش از هزار متر مربع کلیه خدمات فرش و شستشو را به صورت فیلم و عکس به مشتری نشان می دهد،هم چنین قیمت شستشوی فرش وخدمات جانبی فرش براساس قیمت اتحادیه قالیشویی از مشتری گرفته می شود.
قالیشویی همیشه تمیز در خانه اصفهان و سراسر شهر اصفهان آماده ارائه خدمات با کیفیت شستشوی فرش به همشهریان عزیز می باشد.

قالیشویی در محله خانه اصفهان اصفهان
خانه اصفهان کجاست؟
محله خانه اصفهان یکی از شهرک های اقماری اصفهان است که در محدوده شمال غربی اصفهان واقع شده است.و با محله های کاوه ،کوجان،رزمندگان،ملک شهر،امام خمینی،مارچین،رزمندگان،بهرام آباد وگل محمدی مجاورت دارد.این محله در محدوده طرح ترافیک و زوج و فرد نیست.
از مکان های مهم خانه اصفهان می توان به مجموعه گلها یا ۵ طبقه،باغ نوش،باغ بانوان،استخر قصرموج،پارک خانه اصفهان ،رستوران پسران حاتم،رستوران کدخدایی ،پارک گل محمدی و…اشاره کرد