3 روش جهت جلوگیری از کوبیدگی فرش

کوبیدگی فرش زمانی اتفاق می افتد که برخی از تجهیزات سنگین به مدت طولانی روی فرش می نشینند و در طولانی مدت حرکت نمی کنند. اگرچه فرش های ماشینی از مواد محکمی مانند اکریلیک ساخته شده اند و از دوام بالایی برخوردارند ، اما تنها گذاشتن آنها می تواند بر آنها تأثیر بگذارد.

ادامه مطلب »

آموزش خشک کردن فرش

در این مقاله روشهای عملی خشک کردن فرش را توضیح داده ایم. امیدواریم با اجرای آنها بتوانید رطوبت ناشی از شستشوی فرش را برطرف کرده و سلامت خانواده خود را افزایش دهید.

ادامه مطلب »
نقش فرش در طراحی داخلی
دسته‌بندی نشده
admin

نکات انتخاب فرش مناسب

انتخاب فرش یکی از سخت ترین انتخاب ها محسوب می شود. نقش فرش در زیبایی طراحی داخلی : از آنجا که فرش ها دارای طرح ها و الگوهای متنوعی هستند ، انتخاب نمونه مناسب از بین آنها کار دشواری است.

ادامه مطلب »
جایگاه فرش
دسته‌بندی نشده
admin

اهمیت نقش فرش در دکوراسیون

نقش فرش تنها به پوشاندن کف منزل ختم نمی شد و زیبایی از همان زمان های اولیه … عموم افراد بدون توجه به اهمیت و تاثیر فرش ماشینی در دکوراسیون منازل خرید آن …

ادامه مطلب »
لکه گیری فرش
دسته‌بندی نشده
admin

روش های لکه گیری فرش

یکی از مشکلاتی که ممکن است برای فرش بوجود بیاید به دلیل وجود لکه های مختلف بر روی آن است. از بین بردن هر یک از این لکه ها نیز روش خاص خود را دارد ، زیرا اگر مواظب نباشید آنها یک استر چرب برای خود دارند ، زیرا اگر مراقب نباشید استر چربی دارند.

ادامه مطلب »
تماس با ما