انواع فرش ماشینی و شستشوی فرش ماشینی در اصفهان

اصول و مراحل شستشوی فرش ماشینی در اصفهان تفاوت چندانی با شستشوی فرش دستباف در اصفهان ندارد . لازم به ذکر است که فرش های ماشینی پس از شستشو ، نرمی و نرمی آنها کاهش می یابد که به دلیل وجود پلاستیک در آنها است.برای شستشوی فرش های ماشینی در اصفهان ، عوامل زیادی را باید بسته به شرایط هر فرش در نوع الیاف ، نوع رنگ ، طیف رنگ ، میزان آلودگی ، نوع لکه ها و سن تنظیم کرد.و هنگام شستشو با دقت بررسی و حتی بررسی شود.

این عوامل شامل روش جمع آوری و حمل فرش های ماشینی اصفهان ، روش حذف گرد و غبار و میزان فشار و ضربه دستگاه گردگیری ، روش شستشوی فرش دستباف و ماشینی در اصفهان ، آبگیری و آبکشی فرش ها می باشد. ، نوع مواد شوینده ، زبری و سختی تجهیزات و ابزار استفاده و … گزارش شده است.

فرش های ماشینی از نظر الیاف بسیار متنوع هستند ، اما فرش های موجود در بازار فرش ایران عموماً با استفاده از یک یا ترکیبی از چند ماده اصلی BFC ، اکریلیک ، پلی استر و ویسکوز تولید می شوند. فرش های اکریلیک کیفیت و قیمت بالاتری نسبت به نوع اول دارند. فرش های پلی استر که به عنوان ابریشم مصنوعی نیز شناخته می شوند ، دارای استحکام و درخشندگی بالایی هستند و بدون پرز هستند. نوع دیگری از فرش های ماشینی که در سال های اخیر در ایران رواج داشته ، فرش های بلژیکی نام دارد که نازک بوده و از نقوش اصلی ایرانی طراحی شده است.

کارشناسان صنعت فرش شستشوی فرش را در منزل به دلیل خطری که برای سلامتی و طول عمر فرش ایجاد می کند ، به هیچ وجه توصیه نمی کنند ، زیرا این کار معمولاً با شوینده های معمولی خانگی که حاوی جوش شیرین ، سود سوزآور هستند انجام می شود. مقادیر هیدروسولفیت الیاف را ضعیف کرده ، آنها را خشک و شکننده می کند و رنگ فرش را تغییر می دهد. فرش ماشین لباسشویی اصفهان بهتر است توسط متخصصان ساخته شود. قالیشویی در اصفهان یکی از خدمات ارائه شده توسط تیم همیشه تمیز می باشد.

دوستان عزیز می توانید شستشوی فرش ماشینی در اصفهان را با ما تجربه کنید و تخصص و تعهد را مشاهده کنید. جهت اطلاع از قیمت با ما تماس بگیرید.

شستشوی فرش ماشینی

مراحل شستشوی فرش ماشینی در اصفهان

شستشوی فرش در مرکز تخصصی قالیشویی همیشه تمیز شامل پنج مرحله است که به طور مختصر برای شما عزیزان شرح داده شده است.

  • جمع آوری و حمل و نقل فرش ماشینی در اصفهان

در این مرحله از شستشوی فرش ماشینی اصفهان ، فرش های خشک و مرطوب جدا شده و فرش های خیس بلافاصله به کارخانه منتقل می شوند. همه وسایل نقلیه در ناوگان حمل و نقل تیم ما دارای محفظه هستند و نه تنها فرش و قالی در برابر باران محافظت می شوند ، بلکه از نفوذ گرد و غبار و دوده معلق در هوا به تار و پود آنها نیز جلوگیری می شود.

  •  غبارگیری فرش ماشینی در اصفهان

قبل از شستشوی فرش ماشینی در اصفهان ، گرد و غبار را باید از پایین گره های فرش ماشینی بردارید. بدین منظور در مرکز تخصصی همیشه تمیز از دستگاه گردگیری جهت شستشوی فرش در اصفهان استفاده می شود. نکته برجسته این مرحله تنظیم سرعت قلم مو است ، که نیاز به مهارت و تجربه زیاد اپراتور دستگاه دارد تا سرعت دستگاه را برای هر تسمه ماشین با توجه به الیاف ، سن و انعطاف پذیری فرش و در شروع گردگیری با دقت. یک بررسی بصری انجام دهید تا مطمئن شوید که سرعت انتخاب شده مناسب است ، در غیر این صورت کار متوقف شده و تنظیمات اصلاح می شود.

  •  شستشوی فرش ماشینی در اصفهان به صورت شرعی

این مرحله مهمترین و حساس ترین قسمت کار شستشوی فرش است زیرا عوامل زیادی دخیل هستند که می تواند برای فرش مضر باشد و باید با دقت مورد توجه قرار گیرد. در اینجا چند نمونه آورده شده است:
ابتدا فرش باید آغشته به آب باشد و تمهیدات لازم برای شستشوی فرش ماشینی انجام شود.
مساحت زیر سازه و شیب آن در فرآیند شستشوی فرش در اصفهان بسیار مهم است.

جریان آب در مراحل قالیشویی دستگاه اصفهان باید به صورت شیردوشی و در دمای پایین باشد.

  • آبگیری و خشک کردن پس از شستشوی فرش ماشینی در اصفهان

در این نقطه ، ابتدا باید آب باقیمانده روی سطح فرش را جدا کرده و سپس رطوبت الیاف را خارج کرد. لازم به ذکر است که طی فرایند قالیشویی اصفهان ، میزان آب منافذ در الیاف نیز افزایش یافته است و انتظار نمی رود در کوتاه مدت کاهش یابد. در مرکز تخصصی تیم ما ، این مرحله از شستشوی فرش ماشینی در اصفهان با استفاده از ابزار و تجهیزات استاندارد و تخصصی برای جابجایی و خشک کردن فرشها انجام می شود و در این مدت فرشهای ‘هرگز در معرض تابش مستقیم نور خورشید قرار نگرفته اند. دما به طور مداوم کنترل می شود

بسته بندی فرش

  • رول و بسته بندی فرش ماشینی

قبل از اینکه فرش ها در فرش شوی ماشینی اصفهان وارد دستگاه نورد شوند ، آنها را با ظرافت و ظرافت زیادی بررسی و بررسی می کنند تا در صورت ایجاد لکه یا سایر پیش فرض ها به قطعات مورد نیاز بازگردند. سرانجام فرش های شسته شده که در تمام مراحل شستشوی فرش ماشینی با بیشترین دقت و اطمینان ، با استفاده از جدیدترین تجهیزات و بهترین مواد اولیه و زیر نظر اپراتورها و صنعتگران مجرب شسته شده اند ، حمل و نقل ، نمک ، خشک کردن غلتیدن ، خوردن ، در یک پتوی بهداشتی پیچیده و به صاحبانشان بازگردانده شد.

تماس با ما